Electronic Hardware Developer

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

21521 Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
ZamK
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-15 hod. na č. 777 461 913, e-mailem irena.horakova@forvia.com, osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:
Vývoj hardwaru pro embedded systémy v oblasti automotive (řídicí jednotky LED světlometů / elektronika zadních lamp), ANALOG a DIGITAL design,řízení a kontrola tvorby layoutu desek plošných spojů, podpora testování a zpracování vývojové dokumentace.

Požadavky na praxi a zkušenosti:
Komunikat znalost AJ výhodou, zkušenost s návrhem obvodového řešení, testováním elektroniky a návrhem layoutu desek plošných spojů velkou výhodou.

Pružná pracovní doba s pevným základem 9:00 - 14:00 hod.

Kvalifikační požadavky:
Základní zkušenosti s elektromagnetickou kompatibilitou - EMC, samostatnost i schopnost týmové práce, flexibilita.

Kategorizace práce dle rizikovosti pro zdraví zaměstnance:
Řidič referent.

Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba, možnost distančního výkonu práce ("home-office"), cafeteria Benefit Plus, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

Adresa:
Technologická 372 ,70800
Internet:

Reagovat na nabídku Electronic Hardware Developer