IT Solution Analyst

Lokalita:
Praha
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

MVP: Pikrtova 1737/1 a, Nusle, 140 00 Praha 4
Kontakt: Eliska.Kucerova@adecco.com
Převod komplexních produktových, lokálních a globálních požadavků do detailního řešení pro IT team při řízení projektů
• Prioritizace požadavků
• Řízení Forecastů, zodpovědnost za kvalitu a správnost dat
• Spolupráce s Digital produktovým manažérom a IT dodavatelmi
Požadujeme
• Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
• Výbornou Angličtinu
• Znalosti z oblasti řízení IT projektů jsou velkou výhodou
stravenky, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Adecco EMEA business solutions, s.r.o.

Adresa:
Pikrtova 1737 ,14000
Kontaktní osoba:
Eliška Kučerova