Prodavači/floristé

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

z: 20.12.2023 a: 19.4.2024

Do květinářství hledáme nové kolegy s kreativním cítěním a láskou ke květinám.
Vyučení a praxe v oboru není podmínkou - uchazeče si rádi sami zaškolíme. Důležitý je vztah ke květinám a aby práce s květinami byla koníčkem.

Požadujeme:
Do této prodejny hledáme opravdu jen zodpovědné zájemce, kteří jsou zvyklý pracovat v rychlém tempu a nebojí se práce. Práce je nadstandartně ohodnocená, platové ohodnocení je závislé na výsledcích. Jedná se o náročnější práci, která musí bavit, proto životopisy zasílejte pouze zájemci vážným zájmem, kteří splňují výše zmíněné požadavky.
- Základní znalost PC.
- Úsměv profesionalitu, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem a stále se rozvíjet.
- Minimálně středoškolské vzdělání.
- Samostatnost.
- Kreativní myšlení.
- Schopnost jednat s lidmi.

Co Vás u nás čeká :
Přátelské prostředí, ve kterém se může stále učit a zdokonalovat ve vazbě i v aranžmá. Víme, jak je důležité se profesně posouvat, proto sledujeme nejnovější trendy ve floristice - rádi Vám je předáme, ale zájem a přehled čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Zaměstnanecké výhody:
- výrazné výkonnostní prémie:
1. V případě splnění limitu tržeb obdržíte procento z tržby.
2. Při plnění odpisů řezaných květin.
3. Při plnění odpisů hrnkových květin.
4. Soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny).
- víkendové příplatky a příplatky za svátky.
- věrnostní prémie.
- 30% sleva na veškerý sortiment.
- roční příspěvek na dovolenou až do výše 10.000,- Kč.
- příspěvek na

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Hana Foltýnová

Adresa:
Gen. Hlaďo 1849 ,74101