Application Support Specialist

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

CO VÁŠ ČEKÁ?
o stanete se součástí mezinárodního týmu 2nd level support
o vaším hlavním úkolem bude poskytování servisní podpory zákazníkům
o budete analyzovat incidenty a problémy na produktivních systémech po celém světě
o postaráte se o vzdálenou aplikaci workaroundů
o nezbytnou součástí práce je komunikace s vývojáři, s projektovými týmy
o komunikace se zákazníky probíhá v anglickém jazyce (oceníme schopnost komunikace i v jazyce německém)
o po zaškolení v Plzni budete mít možnost pracovně navštívit i naše další lokace v Německu či Jihoafrické republice
o poskytneme vám praktické a ucelené školení zaměřené na software vyvíjený naší firmou
JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

o máte min. středoškolské vzdělání s maturitou v oblasti IT
o potěší nás praxe na obdobné pozici (support admin, helpdesk)
o S minimálně základní znalost databází
o Znáte operační systémy Linux a Windows
o Nebojíte se denně komunikovat v anglickém (komunikace v německém jazyce výhodou, nikoliv podmínkou)
o Máte logické a analytické myšlení
o Zvládnete pracovat samostatně, ale zároveň máte i týmového ducha
o Nebojíte se převzít zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
o Atraktivní mzdové ohodnocení
o Skvělé příležitosti pro vlastní rozvoj
o Klimatizované kanceláře máme v centru Plzně s výbornou dostupností
o Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí
o Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého, ruského či dokonce španělského jazyka.
o Sportoviště přímo v budově s aktivitami jako jsou full body training, TRX, kruhový trénink, HI

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EUROSOFTWARE, s.r.o.

Adresa:
Radčická 60 ,30100

Reagovat na nabídku Application Support Specialist