Stavební údržbáři budov

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Hledáme šikovného stavebního údržbáře budov pro realizaci rekonstrukcí vlastních objektů.Požadujeme zručného a zodpovědného řemeslníka, empatického s logickým uvažováním. Při výkonu práce bude přicházet do kontaktu s duševně nemocnými klienty, je třeba dbát na jejich bezpečnost a hlavně se přizpůsobit jejich programu a režimu dne tak, aby nebyli rušeni.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: uctarna.hz@seznam.cz, nebo volejte na tel.č. 777665558 v době 8-14 hod.
Dne 21.12.2023 zasláno oznámení o přechodu práv a povinností na nástupnickou společnost HZ Pohoda, s.r.o., IČ: 17440173, která ode dne 1.1.2024 převzala všechny zaměstnance od společnosti Vaše Harmonie o.p.s., IČ: 22794581.-UPCR-UL-2023/390466.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vaše Harmonie, o.p.s.

Adresa:
Ruská 292 ,41703