vedoucí hotelové restaurace

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Sára Jaroslav Ing., e-mail: sara@hotelprezident.cz
Hotel Prezident přijme do hlavního pracovního poměru vedoucího hotelové restaurace,
Nabízíme:
práci v mladém spolehlivém kolektivu, v dobré atmosféře, v krásném prostředí jednoho z nejlepších karlovarských hotelů s vyhlášenou kuchyní, přímou spolupráci s českými majiteli, možnost osobního rozvoje, bonusy na základě dosahovaných výsledků
Hledáme:
- zkušeného, spolehlivého člověka, s praxí v oboru, který bude v kontaktu s hosty restaurace a zároveň bude vzorem a příkladem svým kolegům,
- podmínkou znalost minimálně dvou cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)
Výkonové bonusy, moderní prostředí, zaměstnanecká strava zdarma

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina, Ruština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sárová s.r.o.

Adresa:
Moravská 2111 ,36001
Internet:

Reagovat na nabídku vedoucí hotelové restaurace