Technik přípravy výroby

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- zpracování poptávky a realizace výrobní dokumentace
- zodpovědnost za přípravu projektu pro výrobu a kontrola její finalizace
- zpracování požadavků na změnu výrobní dokumentace, podkladů pro nákup apod.
- zajištění dohledu nad dodržováním postupů prací a dokumentace
- podpora výroby při realizaci zakázky
- spolupráce při řešení reklamací

Požadujeme:
- znalost práce na PC - MS Word, Excel
- znalost SAP výhodou, případně zaškolíme
- základní znalost angličtiny nebo němčiny
- SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou
- znalost čtení technické dokumentace
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- stabilní zázemí rostoucí společnosti
- vzdělávání a rozvoj profesních, jazykových a osobnostních dovedností
- příležitost naučit se a používat konstrukční programy (E-plan apod.)
- více času pro osobní život - 5 týdnů dovolené, nadstandardní volno při důležitých osobních situacích a flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na oběd
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodný telefonní tarif
- zdravý životní styl posilujeme volnočasovými poukazy a podporou společných sportovních aktivit
- ocenění práce formou ročních bonusů a příspěvku při pracovních výročích

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Schaltag CZ s.r.o.

Adresa:
Moravská 1571 ,56201