Laborant/ka

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

První kontakt:
Nováková Jana Ing., tel.: 777 787 134, pondělí - pátek
e-mail: jnovakova@meditox.eu
osobně: v sídle firmy, pondělí - pátek.

Požadavky:
SŠ vzdělání - zaměření veterinární, medicínské, biologické, přírodovědné, zemědělské.
Praxe vítána.

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci ve velmi perspektivním oboru v sehraném a příjemném týmu menší firmy, intenzivní spolupráci s partnery z celé EU a světovými farmaceutickými leadry, seriózní prostředí, odměnu dle zkušeností, další vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená 5 týdnů, možnost stravování (příspěvek zaměstnavatele), možnost příspěvku na dopravu.

Pracovní doba:
7 - 15 hod (pracovní fond 7,5 hod/den).

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MediTox s.r.o.

Adresa:
Pod Zámkem 279 ,28125