TECHNIK KVALITY (kontrolor/ka kvality)

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned

Do svého týmu uvítáme nového kolegu/kolegyni pro oblast kvality u velkoobjemových plastových dílců na mimosilniční vozidla.
www.enbos.cz
Co Vás bude profesně naplňovat…
- budete proaktivně řešit interní a externí (dodavatelské a zákaznické) reklamace
- dohlížet nad kontrolními procesy kvality a kontroly ve výrobě
- zajistíte vstupní technickou kontrolu a odstraníte příčiny snížené kvality
- spravovat STOP sklad - evidovat neshodné výrobky, díly a materiály; provádět přípravu inventury na STOP skladů
- zavádět a ověřovat nápravná a preventivní opatření
- podílet se na tvorbě kontrolních plánů a přípravě dokumentace
- zodpovídat za správu metrologie (evidence měřidel, zajištění nákupu a kalibrací) a referenčních vzorků
- spolupracovat za oblast kvality s týmem na projektech
Koho hledáme…
- samostatného a proaktivního kvalitáře, který si stojí za svým rozhodnutím
- máte ukončené odborné vzdělání (ideálně technické)
- nabídnete nám praktické zkušenosti z oblasti kvality
- uživatelsky ovládáte práci na PC

Co můžeme nabídnout…
- profesní seberealizaci a stabilní zaměstnání v české společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
- pololetní bonusy dle hospodaření společnosti
- benefitní program
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy a odborné vzdělávání
- možnost profesního růstu
- pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- místo výkonu práce v Lužkovicích u Zlína
Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ENBOS Slušovice s.r.o.

Adresa:
Pražanka 78 ,76311
Internet:

Reagovat na nabídku TECHNIK KVALITY (kontrolor/ka kvality)