Technik a obchodník ve výrobě oken

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Hledáme nového kolegu do firmy vyrábějící plastová okna a dveře, na pozici technik / obchodník. Nástup možný ihned.

Popis práce:
jednání se zákazníky (novými i stávajícími)
kalkulace cenových nabídek, příprava smluv
zaměřování oken přímo na stavbě
příprava podkladů pro výrobu

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně technického směru
dobré komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
uživatelská znalost PC, řidičský průkaz sk. B
praxe ve stavebnictví výhodou

Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí (na trhu 25 let)
flexibilní pracovní dobu
služební automobil (po dohodě možno využívat i k soukromým účelům)
služební telefon
práce pouze v rámci Jihočeského kraje
plat 30.000,- základ + odměny dle výkonu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TETRAGON - OKNA, DVEŘE, FASÁDY spol. s r.o.

Adresa:
Rudolfovská tř. 1817 ,37001
Internet:

Reagovat na nabídku Technik a obchodník ve výrobě oken