Sociální pracovníci Terénní asistenční služby ve Zlíně a okolí

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Jedná se o dvě pracovní místa
- úvazek 0,875 (nástup od 1. 5. 2021, mzda 25 375,- Kč)
- úvazek 1,0 (nástup od 1. 6. 2021, mzda 29 000,- Kč)

Požadavky:
- splnění způsobilosti k výkonu povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- časová flexibilita
- řidičské oprávnění skupiny B
- vhodné i pro občany se ZPS
Náplní práce je pomoc rodinám s dětmi v nepříznivé životní situaci v jejich domácnostech.
Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 16. 4. 2021 na adresu: jarmila.studenikova@azylovydum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Výběrové řízení proběhne dne 22. 4. 2021.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s.

Adresa:
nám. T. G. Masaryka 588 ,76001
Kontakt:
734 522 288
Kontaktní osoba:
Jarmila Studeníková

Reagovat na nabídku Sociální pracovníci Terénní asistenční služby ve Zlíně a okolí