Specialisté v oblasti mobilního vývoje

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Co od tebe očekáváme?
" Zkušenost s psaním testů
" Víš, jak pracovat s Linuxem

Co se týče Tech Stacku, potkáš se hlavně s:
- Kotlin/Java
- Kotlin Multiplatform
- Websockets, Socket.IO (update informací ke kurzovým sázkám),
- JetPack Compose (xml 90 % ku 10 % compose, ale vše nove je u. v composech),
- Git, Gitlab, Gitlab CI,
- Rest API,
- SQLite,
- Fastlane,
- Firebase,
- ELK Stack,
- Grafana,
- Prometheus,
- MVVM, MVI architektura.

Jak pracujeme?
" Automatické testování a release proces jsou pro nás stejně důležité jako vývoj - od oddělených vývojových prostředí (local, QA, UAT, produkce) přes automatizace testů (CI) až po samostatný testovací tým.
" Věříme že code review tě bude zdokonalovat a časem i ty budeš moci přispět ke zlepšení ostatních. Samozřejmostí je verzování (GIT).
" Abychom předcházeli provozním problémům, zajímá nás stav na produkci - nasazujme monitorovací a trackovací nástroje (Sentry.io, site24/7).
" Pracujeme v agilním vývoji (SCRUM) s dvoutýdenními sprinty.
" Aplikační servery nasazujeme v Dockeru.
" Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace - děláme vlastní produkt - bereme názor vývojáře za stejně podstatný jako požadavky business zadání.
" Mluvíme česky i anglicky (příležitost k procvičení angličtiny v týmu s mezinárodním obsazením).

Co by tě mohlo zajímat:
" Pracujeme na vlastním produktu "in house", který u klientů nasazujeme. Jde nám o komplexní nadhled a dlouhodobou kvalitu řešení od návrhu po realizaci.
" Pracujeme v menších kolektivech, pracovní kolektiv a atmosféra v něm je pro nás klíčová.
" Neustále se rozšiřuje

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Betsys, s.r.o.

Adresa:
Karolinská 650 ,18600
Internet:

Reagovat na nabídku Specialisté v oblasti mobilního vývoje