Metrolog

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Metrolog v laboratoři tlaku, vakua, průtoku + externí měření. Jde o práci s dlouhodobou perspektivou a dobrým finančním ohodnocením dle schopností a práce.

Další požadavky: samostatnost, odpovědnost, pečlivost, schopnost učit sea pracovat v týmu, znalost práce s PC (excel, word).

Výhodou: řidičský průkaz skupiny B, znalost anglickéhop, popř. dalšího jazyka

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis a krátký motivační dopis (vč. mzdových požadavků) na adresu cmitlak@email.cz.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspevek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Český metrologický institut

Adresa:
Okružní 772 ,63800
Kontaktní osoba:
Zdeněk Krajíček