vývojový pracovník HW

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Telekomunikace,IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

vývoj elektroniky (schéma, PCB), praxe ve vývoji výhodou, vzdělání v oboru elektronika nebo informatika výhodou, alespoň pasívní znalost AJ (čtení dokumentace), kreativní a různorodá práce na zajímavých projektech, možnost rozvoje dovedností, pohodový kolektiv, neformální prostředí, vzájemná důvěra, stmelovací akce, vyhlídkové lety vrtulníkem/letadlem, cyklovýlety, exkurze pivovaru, zázemí stabilní prosperující české firmy, příspěvek na stravování, zdarma káva a čaj, možnost home office, kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: LAMBERT ELECTRONIC s.r.o.

Adresa:
Sokolovská 573 ,68601