Pracovní nabídka Picker / Skladový dělník - kompletář od firmy BILLA, spol. s r. o.

Picker / Skladový dělník - kompletář

Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Upřesněňující údaje:
- vychystávání zboží na palety pro prodejny BILLA s použitím skenerů a manipulační techniky
- týden ranní, týden odpolední
- pracuje se od pondělí do pátku (38,75 hod./týden)

Zaměstnanecké výhody:
- Pravidelnou mzdu do 15. dne v měsíci
- Stravování ve firemní jídelně - obědové menu za 40 Kč, výběr ze tří jídel
- 5 týdnů dovolené
- pracovní obuv a oděv
- zdarma zaškolení a získání řidičského oprávnění pro nízkozdvižné vozíky
- Dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
- Sleva na dovolenou u CK Fischer a CK EXIM Tours
- Výhodný mobilní tarif pro vás a vaše blízké

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.

Internet:

Reagovat na nabídku Picker / Skladový dělník - kompletář