Functional Application Administrator SAP

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Kontakt e-mailem.

Upřesňující informace:
Functional Application Administrator - SAP- Správce funkčních aplikací je zodpovědný za údržbu procesů v rámci jedné nebo více aplikací, zajištění nejlepšího možného servisu pro firmu. Správce funkčních aplikací bude aplikace ovládat, spouštět a monitorovat a poskytovat podporu. Hlavními požadavky jsou znalost 1 až 2 modulů v SAPu (MM, FICO…), angličtina na komunikativní úrovni, MS office.

Zaměstnanecké výhody:
Pokud uspějete, můžete se těšit na roční bonus, home office, stravenky a další benefity (23 dní dovolené, sick days, atd.).

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Fabory CZ Holding s.r.o.

Adresa:
K Letišti 1825 ,62700
Kontakt:
607006627
Kontaktní osoba:
Jan Pošmourný

Reagovat na nabídku Functional Application Administrator SAP