Pracovní nabídka Consultant od firmy Siemens, s.r.o.

Consultant

Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Pracovní náplň:
" Odpovědný za specializaci na zlepšování kvality a produktivity v rámci organizace a bude zajišťovat, aby procesy a operace byly optimalizovány pro maximální efektivitu a dokonalost.
" Primární úlohou analytika je identifikovat oblasti v procesech společnosti, které lze průběžně optimalizovat a zlepšovat. Budou pracovat na zefektivnění a zefektivnění provozu.
" Využívání Lean nástroje a metodiky k identifikaci příležitostí ke zlepšení. To může zahrnovat mapování hodnotových toků, snižování odpadu a další principy štíhlé výroby pro zlepšení procesů.
" Efektivní komunikace a interpersonální dovednosti jsou pro tuto pozici klíčové. Analytik bude spolupracovat s různými týmy a zúčastněnými stranami na implementaci zlepšení procesů, takže je nezbytné jasně sdělovat nápady a zjištění.
" Řízení změn a dosahováním hmatatelných výsledků, a to i v dynamickém a rychle se měnícím prostředí. Budou hrát klíčovou roli při zavádění zlepšení a zajišťování jejich úspěchu.
Požadované dovednosti a kvalifikace:
" Uvítáme vzdělání v oblasti inženýrství, případná praxe v oboru výhodou.
" Zkušenosti s optimalizací procesů a jejich neustálým zlepšováním.
" Znalost používání nástrojů a metodik Lean k identifikaci příležitostí ke zlepšení.
" Zkušenost s mapováním procesů, modelování (např. Signavio, Visio)
" Silné analytické schopnosti se schopností interpretovat složité soubory dat.
" Vynikající komunikační a interpersonální dovednosti pro spolupráci s různými týmy.
" Prokazatelná schopnost řídit změny a dosahovat výsledků v dynamickém prostředí.
" Znalost angličtiny pro každodenní

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Siemens, s.r.o.

Adresa:
Siemensova 2715 ,15500