KODÉR / PROGRAMÁTOR - JUNIOR

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.
Hledáme kodéra / programátora - junior. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro začátečníky, juniory v kódování. Nutností je alespoň základní znalost HTML5, CSS3, dále výhodou (velkým plusem) je znalost systému WordPress. Umíš nakódovat např. tlačítko, vycentrovat fotku + vytvořit hover effect při najetí myši atd.? Skvělé, ozvi se! Čeká tě přátelské prostředí, kde máš možnost profesně růst! Pošlete nám své CV.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, přátelský mladý kolektiv, práce na zajímavých projektech, slevy Laguna, Bowling U kmotra a další

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: YASHICA DIGITAL s.r.o.

Adresa:
Žďárského 186 ,67401
Kontakt:
+420 732 180 042
Kontaktní osoba:
Petr Mátl
Internet:

Reagovat na nabídku KODÉR / PROGRAMÁTOR - JUNIOR