Vývojový/á pracovník/ce embedded SW (pro MCU)

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace,Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

analýza, návrh architektury SW, testování, ladění, optimalizace, spolupráce s kolegy HW a SW vývojáři
zkušenosti s vývojem SW pro MCU v C/C++, tvůrčí myšlení, vlastní nápady, alespoň základní orientace ve schematech a HW, alespoň pasivně AJ (čtení dokumentace MCU a dalších, výhodou zkušenosti s programováním C++, s funkční bezpečností a s prací na HW (návrh.měření, oživování)
roční odměny podle výkonu, nápoje ve firmě zdarma, práce na zajímavých projektech, 50% příspěvek na stravování, osobní ohodnocení, flexi pasy
kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: LAMBERT ELECTRONIC s.r.o.

Adresa:
Sokolovská 573 ,68601

Reagovat na nabídku Vývojový/á pracovník/ce embedded SW (pro MCU)