Směnový mistr výroby v lisovně plastů (M/Ž)

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň:
Řídí přidělenou směnu provozu, s podporou předních dělnic. Operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

Požadavky:
SŠ/SOU vzdělání technického směru
min. 2 - letá praxe na obdobné pozici podmínkou
výhodou znalost plastikářské výroby
zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 - 30 zaměstnanců)
uživatelská znalost MS Office
ochota praktického zaučení ve výrobních procesech
komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce.

KONTAKT: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FOREZ s.r.o.

Adresa:
Sázava 1 ,56301

Reagovat na nabídku Směnový mistr výroby v lisovně plastů (M/Ž)