Tech Supp Professional

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Popis:
Honeywell SPS slouží zákazníkům v letectví, automobilovém průmyslu, budovách, zdravotnictví a mnoha dalších. Hledáme specialistu technické podpory, aby se připojil k našemu rostoucímu týmu v divizi bezpečnosti a ochrany se sídlem v Brně.

Odpovědnost:
" Pokrývat technickou podporu Helpdesk (hotline, mail, live-chat a webová podpora)
" Poskytovat technickou a předprodejní technickou pomoc interním a externím zákazníkům: usnadňovat identifikaci, vyšetřování, řešení, analýzu hlavních příčin a nápravu technických problémů. Oblasti zahrnují konfigurace, instalační postupy, funkčnost aplikace a další oblasti související s provozem systému.
" Budovat vztahy s našimi zákazníky a získáváme znalosti o potřebách zákazníka. Budete průběžně informovat zákazníka o stavu nahlášených problémů a komunikovat se silným zaměřením na zákaznický servis a kvalitu řešení.
" V našem pokračujícím úsilí o neustálé budování a zlepšování řešení v databázi budete podporovat myšlenku sdílení znalostí.
" Vytvářet a sledovat záznamy CRM pro všechny příchozí požadavky na podporu.
" Chystat se průběžně aktualizovat systém CRM aktuálními informacemi o případu podpory, souvisejících činnostech a rozlišení.
" Udržovat a rozšiřovat znalosti o produktech samostudiem a účastí na příslušných školeních.

Následující schopnosti a dovednosti jsou u uchazečů vítány:

o Jste dobří v poradenství zákazníkům přátelským a profesionálním způsobem.
o Máte zkušenosti s rolí, se kterou se zákazník potýká např. Zákaznický servis, technická podpora nebo terénní servis.
o Máte znalosti o Microso

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Honeywell, spol. s r.o.

Adresa:
Tuřanka 1387 ,62700
Kontaktní osoba:
Kateřina Havlová