Sr Engr Cslt-SysArchitecture

Obor:
Telekomunikace,IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Chmelařová Kateřina, e-mail: katerina.chmelarova@cz.verizon.com

Požadavky:
? Bakalářský titul nebo příslušné pracovní zkušenosti.
? Plynulost v angličtině.
? Zkušenosti se směrováním a přepínáním Cisco.
? Znalost certifikace CCNP/CCIE nebo příslušné pracovní zkušenosti.
? Zkušenosti s navrhováním a realizací rozsáhlých zákaznických projektů.
? Zkušenosti s vedením designových projektů od nuly.
? Zkušenosti s prací se současnými technologiemi (např. MPLS, TCP/IP, IPSec, BGP, QoS, Multicast). Ještě lepší, pokud máte jednu nebo více z následujících možností: ? Zkušenosti s WAAS, Juniper routing, interní bezdrátové produkty, SD-WAN, VoIP.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Verizon Czech s.r.o.

Adresa:
Vyskočilova 1410 ,14000
Internet:

Reagovat na nabídku Sr Engr Cslt-SysArchitecture