IT SPECIALISTA (M/Ž)

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Staň se součástí týmu, který zajišťuje veškerou IT podporu v našich výrobních společnostech!
Společnost TSE se zabývá vývojem a výrobou prostředků zdravotní techniky pro neonatologii, kdy jsme jediným výrobcem inkubátorů v České republice. Doslova se tedy tak dá říci, že zachraňujeme předčasně narozené děti, a to nejen v České republice, ale i např. v Kazachstánu, Thajsku či Maroku a v řadě dalších zemí světa, kam naše inkubátory vyvážíme. Mezi naše další produkty patří vyhřívaná lůžka a fototerapeutické lampy k léčbě novorozenecké žloutenky.
Společnost TSE ELECTRONICS se zabývá hlavně elektronikou pro odvětví automotive. Osazujeme desky plošných spojů pro světové značky automobilů, jako jsou Aston Martin, BMW, Toyota, Ford. Naše plně automatické osazovací linky vyprodukují měsíčně přibližně 600 000 ks desek plošných spojů.
IT úsek je součástí společnosti TSE CB, která právě těmto společnostem zajišťuje podporu ve všech oblastech informačních technologií. A právě do tohoto týmu hledáme novou posilu, která má znalosti v programování aplikací a má zájem se v oblasti IT dále rozvíjet!
Vaším úkolem bude především:
- Analýza, návrh a programování aplikací a GUI
- Správa výpočetní techniky
- Podpora uživatelů
Očekáváme od Vás:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost Java
- Znalost MS Windows, Linux - shell scripty
- Znalost JavaScript + JQuery nebo Vue, HTML, CSS
- Znalost základů SQL
- Znalost práce v MS Office
- Znalost DB MS SQL; MySQL; PROGRESS výhodou
- Znalost informačního systému QAD Enterprise Applications a PROGRESS 4GL výhodou
- Znalost AJ - min. B1
- Anal

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TSE CB spol. s r.o.

Adresa:
Mánesova 390 ,37001