Senior Tester (Senior QA Designer)

Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Kontakt: dana.krejsova@guidevision.cz

Požadavky:
Požadavky: Angličtina pokročilá Zkušenosti s automatickým testováním softwaru Znanalost testování webových aplikací, HTML 5, CSS, Java Script
Náplň práce: • Automatizované a manuální testování • Poskytování zpětné vazby vývojářům (hlášení chyb) • Analýza zadání • Vytvoření testovacího scénáře • Podpora pro uživatelské testování • Poskytování školení / seminářů pro Junior QA Engineer Platové ohodnocení záleží na úrovni požadovaných znalostí vyžadovaných pro výkon práce

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní a životní pojištění, cafeterie atd.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GuideVision, s.r.o.

Adresa:
Türkova 2319 ,14900
Internet:

Reagovat na nabídku Senior Tester (Senior QA Designer)