ENERGETIK

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Požadovaný profil:
o SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru, případně obdobného zaměření
o Velmi dobrá orientace v projektových dokumentacích elektrotechnického charakteru
o Výhodou: Kvalifikace revizní technik dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., nebo dle zákona 250/2021 Sb., držitel platného osvědčení k provádění revizí elektrotechnických zařízení vydaného TIČR pro provádění revizí přístrojů, elektrospotřebičů, hromosvodů, strojů a elektroinstalací
o Znalost zákona č. 458/2000 Sb. (energetický zákon) a zákona č. 165/2012 Sb. (zákon o podporovaných zdrojích energie)
o Praxe v oblasti malých vodních elektráren (dále jen MVE), technologie na vodních dílech
a vodohospodářských zařízení výhodou
o Dobré uživatelské znalosti PC, OFFICE
o Dobré organizační a vyjadřovací schopnosti
o Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
o Občasné služební cesty a řešení pracovních úkolů přímo v terénu
o Ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání
Hlavní charakteristika pracovní činnosti:
o Spolupodílí se na agendě smluv na dodávky energií, včetně zpracování podkladů pro účetnictví závodu
o Vede evidenci a provádí kontrolu fakturace ve vazbě na spotřebu elektrické energie, plynu
a tepla, případné reklamace řeší s příslušnými energetickými společnostmi
o zpracovává záměry na opravy, rekonstrukce a investice v oblasti energetiky a elektro
o sleduje plnění plánu revizí všech el. zařízení
o metodicky řídí provozní elektrikáře závodu
o organizace pravidelných zkoušek elektrikářů závodu Dyje
o sleduje bezpečnost a provozuschopnost el. zařízení
o v případě odpovídající kvalifikace provádí revize stanoven

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Povodí Moravy, s.p.

Adresa:
Husova 760 ,67571