řidič/ka autobusu

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Hledáme řidiče a řidičky autobusu pro oblast Břeclavsko, Hustopečsko, Židlochovice, Hodonínsko a Kyjovsko.
Jedná se o práci řidiče autobusu v pravidelné linkové dopravě - odbavování cestujících, bezpečná a včasná přeprava osob v rámci Integrovaného dopravního systému v Jihomoravském Kraji.
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny D (vybraným zájemcům pomůžeme zajistit rozšíření)
- profesní průkaz na skupiny D
- zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření
- karta do digitálního tachografu
Nabízíme:
- náborový příspěvek 20.000,- Kč
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
Domluvit si schůzku předem na tel. 734432432, e-mail: sekretariat@csadkyjov.cz nebo osobně v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hod.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ČSAD Kyjov Bus a.s.

Adresa:
Boršovská 2228 ,69701