ŘIDIČ/ŘIDIČKA AUTOBUSŮ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po domluvě s personílním oddělením, tel. 582320266, 606738652, popř. Ing. Zatloukalová 582320343, 606750756 (volat mezi 7:00-13:00 hod.). Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Požadujeme: ŘP sk. D vč. profesní způsobilosti, dopravně-psychologické vyšetření, karta řidiče do tachografu, trestní bezúhonnost
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem, náborový příspěvek až do výše 30 000 Kč nebo pro držitele řidičského oprávnění sk. B možnost úhrady jeho rozšíření na sk. D, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké benefity: jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojistění aj.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FTL - First Transport Lines, a.s.

Adresa:
Letecká 3647 ,79601