Strážný/á pro průmyslový areál

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Co říká M2C o pozici
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!
Náplň práce:
o Ochrana majetku klienta
o Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
o V případě potřeby komunikace s policií
Požadavky:
o Fyzická zdatnost
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:

o Pracovní poměr na dobu neurčitou
o Práci ve směnném provozu
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Příspěvek na stravování
o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
oTýdenní zálohy
o Výroční odměny
o Zvýhodněné volání O2
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mark2 Corporation Czech a.s.

Adresa:
Brno 0
Internet:

Reagovat na nabídku Strážný/á pro průmyslový areál