Vedoucí kontroly kvality

Lokalita:
Plzeňský kraj
Elektrotechnika a technika,Management,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Co Vám nabízíme
· práci v přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
· podporu, férové jednání, korektní a lidský přístup
· dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc
· prostor k uplatnění vlastních nápadů
· možnost osobního rozvoje a realizace
· vzdělávání se, pravidelná školení a kurzy, výuka německého a anglického jazyka
· příležitost k růstu a dlouhodobému budování kariéry
· firemní notebook a telefon, příspěvek na stravování a na dopravu
Vaše pracovní náplň
· operativní řízení kvality - zajišťování a ověřování kvality ve výrobním procesu
· vstupní / výstupní kontrola
· optimalizace a zefektivňování kontrolního a výrobního procesu
· analýza a řešení příčin neshod ve výrobním procesu, stanovení opatření vedoucích k nápravě a ověření efektivnosti nápravných opatření
· vyřizování reklamací, sledování spokojenosti zákazníků, hodnocení a audity dodavatelů
· navrhování, kontrola a hodnocení účinnosti realizovaných opatření
· přezkum a optimalizace FMEA a kontrolního plánu
· spolupráce při plánování a zavádění nových produktů, validace výrobní linky během výroby
· spolupráce při auditech
· interní školení zaměstnanců
· řízení projektů
Co by Vám nemělo chybět
· schopnost stanovovat cíle, řídit, vést a motivovat lidi, dobře komunikovat, rozhodovat a řešit problémy
· praxe a zkušenosti v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti a automotive
· znalost norem ISO 9001, IATF 16949
· samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost, sebevědomí, odolnost, flexibilita a nasazení
znalost práce na PC a nástrojů měření kvality ve výrobní společnosti

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Anton Clemens s.r.o.

Adresa:
Stříbro 42 ,34901