AUTOMECHANIK/-IČKA (mechanici a opraváři nákladních automobilů)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- základní odborné práce při opravách nákladních vozidel, osobních vozidel, pracovních strojů
- oprava, seřízení montáže, kontroly různých druhů vozidel a motorů (pracovní stroje, speciální pracovní stroje, nákladní vozidla apod.)
- ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem

V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Praxe v oboru výhodou, vyučení v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, prémie, 13. plat, zaměstnavatel s 20.letou praxí
HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing., e-mail: b.jenickova@dts-as.cz, osobně na adrese Souš čp.7, Most

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DTS Vrbenský, a.s.

Adresa:
Most 7 ,43502

Reagovat na nabídku AUTOMECHANIK/-IČKA (mechanici a opraváři nákladních automobilů)