Stavební montéři

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

z: 18.01.2022 a: 21.12.2023 Místo vhodné pro zaměstnanecké karty. Osobní kontakt PO od 8:00 - 8:30 hod na adrese: Svarmaro welding s.r.o., Pohořílky 11, 742 45 Fulnek.

Pracovní náplň:
Jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov. Míchání materiálů, jako jsou beton, omítka a malta. Kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů.

Požadujeme:
- dobrý zrak a výborný zdravotní stav
- nutná manuální zručnost a fyzická zdatnost

Kontaktní osoba: p.Dubrovská, telefonicky PO - ČTod 9:00 - 14:00 hod. na č.: 799 512 813, e-mail: dubrovska@sksbu.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CIFRA bednění s.r.o.

Adresa:
Hranická 149 ,74235