Vývojáři softwaru

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Požadavky (Software Development Engineer in Test):

- dobrá znalost metodologií QA,
- vynikající skriptovací dovednosti (Python, Shell),
- znalost systému Robot Framework, Selenium,
- schopnost pracovat v Gitu (GitHub/Bitbucket),
- zkušenosti s prací s nástroji CI/CD (Bamboo/Jenkins),
- dobré komunika..ní schopnosti,
- bakalá..ský nebo magisterský titul v softwarovém inženýrství nebo odpovídající praxi.

Výhodou jsou i následující dovednosti:

- znalost nástroj.. pro BI / analytiku / vizualizace / vytvá..ení ..ídicích panel.. je výhodou,
- zkušenosti se: zabezpe..ením softwaru, testováním výkonu,
- znalost technologií: Linux / CentOS, Cloud / Virtual Machines, AWS / OpenStack / Kubernetes, Docker.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Workday CZ s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha