UČITEL/KA PRO VÝUKU ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Nástup do práce od 1.2.2024. Prodloužení PS na dobu neurčitou se předpokládá po oboustranné spokojenosti od 1. 9. 2024.
Požadované VŠ magisterské vzdělání se znalostí alespoň z jedné oblasti:
Programování (nejlépe C++, C#), vývoj webu, počítačové sítě, operační systémy, kybernetická bezpečnost, hardware PC. Vhodné i pro absolventy VŠ - magisterské vzdělání.
Stravování ve vlastní školní jídelně (výběr z 3 druhů jídel), příspěvky z FKSP na stravování, kulturu, cestování atd., zaměstnanecký tarif pro volání (až 5 SIM pro volání zdarma a zvýhodněné volání), výuka v plném úvazku 21 hodin podle rozvrhu hodin (přítomnost ve škole), nepřímou činnost může učitel vykonávat mimo školu, 40 dnů dovolené ročně.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Střední průmyslová škola Třebíč

Adresa:
Manž. Curieových 734 ,67401

Reagovat na nabídku UČITEL/KA PRO VÝUKU ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE