ROZVOZ JÍDEL (m+ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Doprava a logistika,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

ROZVOZ JÍDEL
- hlavní náplň práce - Rozvoz jídel po Litvínově a okolí. Práce za volantem, kompletace objednávek. Vyzvedávání jídel a doručení zákazníkům. Řidičské oprávnění B. Aktivní řidič min. 2 roky, znalost Litvínova, data a paušál, znalost navigačních aplikací. Výhodou pokud pocházíte z Litvínova.
Požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost. Příjemné vystupování a vzhled. Praxe je výhodou, ale umíme i zaučit šikovné nováčky.

Zaměstnanecké výhody: stravování a bonusy
HLÁSIT SE: Duy Manh Pham, tel.: 777 555 382 volat každé pondělí od 10:00 do 12:00, e-mail: romanpham86@gmail.com, osobně pouze po telefonické domluvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Manh Pham Duy

Adresa:
Tržní 421 ,43601