Pečovatelé

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Horní Luby 731, 351 37 Luby u Chebu. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: denní směna 7:00-19:00 h x noční směna 19:00-7:00 h (podle rozpisu). Požadujeme: řidičský průkaz sk. B podmínkou, dobrá znalost práce na PC výhodou, praxe v oboru výhodou, požadavek na příslušný kurz výhodou (lze dodělat při práci). Nabízíme: příspěvky na stravu, bonusy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý den 8:00-15:00 h - pí. Müllerová na tel. č. 720050469 či pí. Homolková na tel. č. 773994703) anebo e-mailem (mulleris@seznam.cz či merybel@seznam.cz) anebo osobně na adrese pracoviště (každý den 8:00-15:00 h).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Seniorenpension Littengrün s.r.o.

Adresa:
Luby 731 ,35137