Pracovníci v sociálních službách

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Upřesňující údaje:
Pracovník v sociálních službách- pečovatel/ka v domově pro seniory v Říčanech u Prahy. Náplň práce: přímá pomoc/dopomoc obyvatelům domova (podávání stravy, osobní hygiena, plánování péče, celková kapacita domova 55 klientů, domov rodinného typu, nástup dle dohody, možnost zaškolení, požadované vzdělání Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, nikoliv podmínkou, vztah k cílové skupině, český jazyk na min. dobré úrovni. Možnost práce i zkrácený úvazek, minimální práce na PC- znalost Cygnus2 výhodou. Stabilní kolektiv, plánovaní směn dle potřeb, nekuřácké pracoviště.

Zaměstnanecké výhody:
obědy, 5 týdnů dovolené, odměny, FKSP, manikúra, penzijní připojištění, dotované obědy….

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb

Adresa:
Marie Pujmanové 2045 ,25101
Internet:

Reagovat na nabídku Pracovníci v sociálních službách