Hlavní manažer/ka provozu

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Medkovy Kopce 35
Hledáme hl. manažera pro vedení provozu volnočasového zařízení PEKLOČERTOVINA. Požadujeme tvůrčí a kreativní schopnosti, ekonomické znalosti, časovou flexibilitu. Práce o víkendech, časová náročnost, spolehlivost, práce s int. programy a komunikace s příjemným vystupováním,
trestní bezúhonnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: po 3 měsících zkušební doby je hrubá měsíční mzda ve výši 60 000 Kč + prémie ze zisku, podíly ze zisku, notebook, personální strava, mobil a další

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese: lapacek@email.cz (zasílat CV).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PEKLOČERTOVINA s.r.o.

Adresa:
Raná 35 ,53901