Produktový specialista (Product Owner)

Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
Produktový specialista bude pracovat v týmu vývojářů softwaru a bude odpovědný za sladění jejich plánu s produktovou strategií a potřebami zákazníků příslušných produktů. Podle obchodních a zákaznických potřeb vytvoří Produktový specialista user stories a relevantní cíle, které bude vývojový tým implementovat. V úzké spolupráci se všemi klíčovými zúčastněnými stranami upraví Produktový specialista požadavky a specifikace tak, aby vyhovovaly potřebám cílové skupiny.
Bude zodpovědný za: plánování a prioritizaci backlog produktu, spouštění backlog grooming sessions, spolupráce s produktovým designérem na prototypech a wireframes
Požadavky: Zkušenosti s agilním vývojem softwaru a s řízením vnitrofiremních backlogů, vynikající komunikační dovednosti, silné technické znalosti, silné analytické myšlení, pokročilá znalost angličtiny, velmi dobrý týmový hráč.

Job desciption:
Working within a team of software developers the Product Owner will be responsible for aligning their Product roadmap with the product strategy and needs of the customers of the relevant product. According to business and customer needs, the Product Owner will create and define user stories and relevant assets for the development team to implement. Working closely with all key stakeholders the Product Owner will tailor requirements and specification to meet the need of the target audience.
Responsibilities: plan and prioritize the product backlog, running backlog grooming sessions, collaboration with Product Designer on prototypes and wireframes.
Requirements: Experience in an Agile software deve

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Price f(x) s.r.o.

Adresa:
Thámova 681 ,18600
Internet:

Reagovat na nabídku Produktový specialista (Product Owner)