OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

KO: Božena Bilíková, volejte na tel. 737 087 145, Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz a uvádějte platné telefonní číslo.
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku,příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe v securitě výhodou, není však podmínkou. Pokud nemáte Certifikát strážného, zajistíme.

Nabízíme: Práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost zálohy na mzdu, odměny za záchyty. Po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 1 500,- Kč. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný ihned, možnost práce na DPP.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy majetku prodejny, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, 12-ti hod. směny dle otevírací doby prodejny, turnus krátký a dlouhý týden.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.

Informace:

Adresa:
Kravaře
Kontakt:
737 087 145
Kontaktní osoba:
Božena Bilíková
Internet:

Reagovat na nabídku OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů