PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŔÍMÁ PÉĆE. Kontakt telefonicky, e-mailem,oso

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup,Telemarketing

Popis pracovní pozice:

Požadujeme schopnost práce s lidmi, fyzickou a psychickou odolnost, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, poctivost, empatii se starými lidmi. Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní výkonové odměny, příplatek za směnnost , příspěvek na stravu a další benefity z fondu FKSP, možnost dopravy z Hostomic do Zátora a zpět. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně, Zátor 373, 7.00 - 15.00 hod. prac. dny.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

Adresa:
Zátor 373 ,26724

Reagovat na nabídku PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŔÍMÁ PÉĆE. Kontakt telefonicky, e-mailem,oso