elektronik

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

údržba a uvádění výrobních zařízení do chodu, montáž a zapojení konstrukčních celků a zařízení, analýzy chyb a příčin poruch, opravy mechanických, elektronických nebo vzduchových částí, asistence u pravidelných kontrolních činností, obdobná praxe výhodou, základní znalosti v oblasti pneumatiky výhodou, znalost MS Office (Word, Excel), schopnost týmové prác, komunikativnost, znalost vyhl. 50/1978 (§6), zázemí nadnárodní společnosti, týden dovolené navíc, po roce věrnostní příplatek 1.000,- Kč měsíčně, 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění, dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dárek při pracovním výročí, kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.

Adresa:
Nivnická 2616