Psycholog

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Speciálně pedagogické centrum DEMOSTHENES, Mírová č.p. 2820/2, 400 11 Ústí nad Labem
Požadujeme: odpovídající magisterské vzdělání pro danou pozici (Obor: Psychologie), čistý trestní rejstřík, otevřenost novým poznatkům a přístupům, systematičnost, pečlivost, analytické myšlení, časová flexibilita, ŘP sk. B výhodou, případné zkušenosti v praxi výhodou
Zaměstnanecké výhody: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, možnost zkráceného úvazku, velmi dobré finanční ohodnocení, možnost odborný růst, dále se vzdělávat, 8 týdnů dovolené
Kontakt: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mateřská škola speciální, Demosthenes, o.p.s.

Adresa:
Mírová 2820 ,40011