Elektronici - servisní technici

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

ELEKTRONICI - SERVISNÍ TECHNICI

POŽADUJEME: ŘP-B, vyhl. 50/78 Sb., praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT výhodou), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a opravy elektrických zařízení - obráběcí stroje a CNC stroje, modernizace elektrických zařízení - návrhy řešení, programování PLC.
NABÍZÍME: možnost profesního a odborného růstu, perspektivní a zajímavá práce. Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan František Chupík, tel.: 603 254 395, popř. e-mail: chupik@alsymon.cz
Ov.tel. 28.2.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ALSYMON, s.r.o.

Adresa:
Jiráskova 1326 ,75501
Internet:

Reagovat na nabídku Elektronici - servisní technici