PRACOVNÍK, PRACOVNICE VÝDEJE STRAVY

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

*KO: Bůžková Michaela, tel.: 733 628 914 - volejte Po - Pá 7:00 - 14:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: vrchnisestra@vilavancurova.cz nebo na adresu pracoviště.
Požadujeme:
- zdravotní průkaz
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- praxe v oboru vítána
- pečlivost
Jedná se o 12ti hodinové směny krátký - dlouhý týden

Náplň práce:
příprava celodenní stravy,vychystání obědů
- dodržovat zásady BOZP, PO, hygienické a jiné související předpisy a normy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vila Vančurova o.p.s.

Adresa:
Vančurova 1217 ,74601
Internet:

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK, PRACOVNICE VÝDEJE STRAVY