Cloud Plattform Developer (Programátoři počítačových aplikací specialisté)

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

MK
Náplní práce je vývoj cloudové platformy pro data ve stavebnictví a informační modely staveb, založené na technologiích .NET a MS Azure a uživatelským rozhraním Angular a Blazor. Dále pak návrh, vývoj a optimalizace specializovaného zpracování geometrie modelů staveb. Přispívání k vývoji open-source knihoven xbim Toolkit. Integrace s nástroji a aplikacemi třetích stran.
Zaměstnanecké výhody: 5. týden dovolené
pvní kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: xbim s.r.o.

Adresa:
nám. Republiky 75 ,59101

Reagovat na nabídku Cloud Plattform Developer (Programátoři počítačových aplikací specialisté)