Produktový specialista

Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Maher Abuthraa, tel.: 771 200 190, e-mail: ing.maher@gmail.com
Zájemci zašlou strukturovaný životopis (CV) na e-mail.

• Co můžete očekávat:

Práci na projektech oddělení managementu, implementace nových produktů. Přípravu podkladů pro tvorbu katalogů a dalších marketingových materiálů, cenotvorbu. Sběr, analýzu, úpravu a přípravu dat o produktovém portfoliu a správu produktových databází. Komunikaci ohledně vícejazyčných překladů, překlady z a do angličtiny/arabštiny. Tvorbu prezentací pro interní a externí účely. Spolupráci na analýzách trhu/konkurence. Komunikaci a spolupráci s dodavateli.

• Co od Vás očekáváme:

Schopnost týmové i samostatné práce, velmi dobré komunikační jazykové schopnosti, především klademe důraz na arabštinu. Pokročilou znalost práce s MS Office. Pracovitost, cílevědomost, iniciativu.

• Jazyky:

Komunikativní znalost angličtiny (úroveň B1/B2)
Komunikativní znalost arabštiny (úroveň B1/B2)

• Co Vám nabízíme:

Seberealizaci a možnost profesního růstu
Odborná technická školení a osobní rozvoj

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Apipas s.r.o.

Adresa:
Pernerova 676 ,18600