dělník(ce) v elektrotechnice

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Máte šikovné ruce a dobrý zrak? Považujete se za manuálně zručného a precizního člověka? Pokud ano, pak stojíme právě o vás.
Naučíme vás vykonávat veškeré manuální práce v elektrotechnice, dodržovat technologické postupy, připravovat, crimpovat, letovat, štekrovat, elektricky a vizuálně kontrolovat.
zaměstnanecké výhody
příjemné pracovní prostředí, nadstandartní přesčasové příplatky, odměna za docházku, prémie, roční bonus na dovolenou a Vánoce, odměna až 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance, dotované závodní stravování, vlastní autobusová doprava, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10.000 Kč

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: RSF Elektronik spol. s r.o.

Adresa:
Forstova 1670 ,34901
Internet:

Reagovat na nabídku dělník(ce) v elektrotechnice