Lesní technik - školkař

Lokalita:
Kraj Vysočina
IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Lesní technik- školkař- absolvent
Odbornost:výživa a hnojení,semenářství a školkařství, choroby a škůdci rostlin a ochrana proti nim. Výhodou je praxe v oboru,není podmínkou.
Požadujeme: ,pečlivost, samostatnost,vysoké pracovní nasazení,schopnost se učit novým věcem, principy obsluhy lesních strojů,ekonomické a právní povědomí,kompetence k efektivní komunikaci a k vedení lidíí.
Jazyková vybavenost Nj a AJ (slovem) - není hlavním kritériem pro přijetí

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dřevařská obchodní, a.s.

Adresa:
Kamenice nad Lipou 40 ,39470