UČITEL / UČITELKA na 2. stupni základní školy

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

UČITEL / UČITELKA na 2. stupni základní školy - předměty: MATEMATIKA - FYZIKA - PŘÍRODOPIS - TV.
Pracovní poměr na dobu určitou (po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou), plný pracovní úvazek. Hrubý měsíční plat od 32.820 Kč do 42.780 Kč + příplatky.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dovolenou, na stravování, na děti; vitamínové doplňky.

Kontakt - Mgr. Jan Voborník, tel.: 604 228 034, e-mail: jan.vobornik@mzsbroumov.cz nebo osobně.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Adresa:
Komenského 312 ,55001
Internet:
www.zsbroumov.cz

Reagovat na nabídku UČITEL / UČITELKA na 2. stupni základní školy