F&B manager ve stravování

Lokalita:
Karlovarský kraj
Chemie a potravinářství,Management,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Cozma František, tel.: 603 894 048, e-mail: frantisek.cozma@olympic-palace.cz
Požadujeme: Nutná praxe v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, profesionální vystupování.

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, stravování zdarma, možnost proškolování, firemní benefity, přátelský kolektiv.

Práce je pouze na plný úvazek - nelze na zkrácený.
Stravování zdarma, prémie dle výkonu, provize z prodeje, firemní benefity (např. příspěvek na dovolenou)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Olympic Palace s.r.o.

Adresa:
Zámecký vrch 618 ,36001